fbpx

Svatba Kataríny & Tomáše

To, že Katka a Tomáš jsou dokonalý pár, jsem zjistila hned na předsvatební schůzce. Jejich vzájemná láska byla až hmatatelná. Katka je velice emotivní a hned jsme si padly do oka. Ze svatební schůzky jsem odjížděla nabitá pozitivní energií.

Moc jsem se proto těšila na jejich svatbu, která se celá konala v hotelu Galatea u Mladé Boleslavi. Místo je to pro mě dobře známé, fotím tam poměrně často, takže jsem si mohla být jistá, že vše proběhne, jak má. Nevěsta mě přivítala se slzami v očích – ostatně tak, jako každého :o) Musím říct, že její dojetí vlastní svatbou mě také dojímalo. Emoce ke svatbě patří a proto je vždy vítám a na téhle svatbě bylo vše – pláč i smích.

Počasí se nám vydařilo parádně, až na to horko. Ale i přes něj vše proběhlo, jak má a já si celou svatbu moc užila. Svatba Katky a Tomáše byla další skvělou svatbou, kde jsem se necítila jen jako najatý svatební fotograf, ale jako její součást. A to je něco, čeho si moc vážím.
Svatební foto - přípravySvatební foto - přípravy Svatební foto - přípravy Svatební foto - přípravySvatební foto - přípravySvatební foto - obřadSvatební foto - obřadSvatební foto - obřadSvatební foto - obřadSvatební foto - obřadSvatební foto - portrétSvatební foto -hostinaSvatební foto -hostinaSvatební foto - skupinkySvatební foto - portrétSvatební foto - portrétSvatební foto - portrétSvatební foto - portrétSvatební foto - portrétSvatební foto - portrétSvatební foto - portrétSvatební foto -pártySvatební foto -pártySvatební foto -pártySvatební foto -párty

Okomentujte příspěvek